NL  EN 

HOME
HOOFDTOERNOOI
JEUGDTOERNOOI
BELGIAN TRIPEL 9°
CLASSICS
INSCHRIJVEN
DEELNEMERS
LIVESTREAM
FLIPPERKASTEN
LOCATIE
ROUTE EN HOTELS
CONTACT


UPDATES
JJP GAMES: DIALED IN, HOBBIT, WIZARD OF OZ AT THE BOP!


 

Results


FINALE UITSLAGEN BOP 2016

Cayle George wint het BOP voor de 2de keer! Proficiat Cayle!


Klik de link om de kwalificatieranking te zien van het hoofdtoernooi op zaterdag, alsook deze van de classics van het gehele weekend en de jeugd op zondag: KWALIFICATIES 2016

Klik de link om de finale IFPA uitslag en WPPR te zien: IFPA SITE


Hoofdtoernooi top 4:
1) Cayle George (USA)
2) Daniele Acciari (IT)
3) Frank Bona (FR)
4) Erwin Deutschländer (DE)


Teamwedstrijd:
1) KDIT (BE)
2) De Boertjes (BE)
3) The Insiders (FR)
4) Pinball DNA (NL)

Jeugdwedstrijd:
1) Thomas van Clapdorp (BE)
2) Timber Engelbeen (BE)
3) Korben Van Wonterghem (BE)
4) Sander Van Wonterghem (BE)

Classics:
1) Julio Vicario Soriano (ES)
2) John van der Wulp (NL)
3) David Mainwaring (UK)
4) Cayle George (USA)

Winner who takes it all:
1) Mads Kristensen (DK)
2) Dieter Bouckaert (BE)
3) Lars Jensen (DK)
4) Erwin Deutschländer (DE)


FINALE UITSLAGEN BOP 2014

Regerend wereldkampioen Cayle George wint het BOP 2014. Na een spannende finale bevestigt Cayle zn kunnen en neemt zo de trofee mee naar de states.

Hoofdtoernooi top 4:
1) Cayle George (USA)
2) Robert Sutter (CH)
3) Lieven Engelbeen (BE)
4) Michel Rorive (BE)

Klik de link om de einduitslagen te zien van het hoofdtoernooi en de classics: HOOFDTOERNOOI EN CLASSICS 2014
Klik de link om de kwalificatieranking te zien van het hoofdtoernooi op zaterdag: KWALIFICATIE ZATERDAG 04/10/2014

Teamwedstrijd:
1) Dutch Pinball Team (NL)
2) Team Sweden (SE)
3) Team KDIG (BE)
4) Team France (FR)

Jeugdwedstrijd:
1) Adam Bona (FR)
2) Jorn Dujardin (BE)
3) Timber Engelbeen (BE)
4) Sander Vanwonterghem (BE)

Classics:
1) David Mainwaring (UK)
2) Maarten Lemey (BE)
3) Helena Walter (SE)
4) Greg Siegele (AU)





FINALE UITSLAGEN BOP 2013

Hoofdtoernooi:

1) Kisiel Marcin (PL)
2) Paul Jongma (NL)
3) Timothée Hulin-Bouard (FR)
4) Dirk Elzholz (DE)

Totale uitslag: Klik (IFPA website)

Teamtoernooi:

1) Dutch Pinball Team (NL) (Albert Nomden, Paul Jongma, Joska Keunekamp, Edwin Nijs)
2) KDIG (BE) (Kevin Roelants, Glenn Pellis, Ivan Geentjes, Didier Dujardin)

Jeugdtoernooi

1) Thomas Van Clapdorp (BE)
2) Tom Vis (NL)
3) Drew Heikamp (DE)
4) Korben Van Wonterghem (BE)


Winner Takes it all

1) David Deturck (BE)
2) Roy Wils (NL)
3) David Gremillet (FR)

Rangschikking hoofdtoernooi kwalificatie ZATERDAG.

KWALIFICATIE ZATERDAG



FINALE UITSLAGEN BOP 2012

Hoofdtoernooi:
1) Martin Ayub (UK)
2) Taco Wouters (NL)
3) Roy Wils (NL)
4) Frank Bona (FR)

Volledige uitslagen eindrondes zondag: PDF EINDRONDES ZONDAG

Jeugdtoernooi:
1) Korben Van Wonterghem (BE)
2) Adam Bona (FR)
3) Joren Engelbeen (BE)
4) Thomas Van Clapdorp (BE)

Teamtoernooi:
1) Dutch Pinball Team (NL) (Albert Nomden, Ad Jonker, Joska Keunekamp, Edwin Nijs)
2) Team Flipperen For Fun (BE) (Joeri Stroobants, Kelly Lembrechts, Stan Wydooghe/Pascal Leroy, Jens Vercruyssen)

Winner who took it all:
1) Frank Bona (FR)
gevolg door: Brenn Oosterbaan (NL), Roy Wils (NL), Martijn van Aken (NL)



Copyright BFB    2012-2017